OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Po punkty do lidera
23 października 2009, 21:38

Piłkarze suwalskich Wigier nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek. Po środowym remisie z GKS Jastrzębie (1:1), podopieczni Zbigniewa Kaczmarka udadzą się w sobotę (24 października) do podwarszawskiego  Nowego Dworu Mazowieckiego na mecz z liderem II ligi – Świtem. Zdaniem trenera suwalczan, jego zespół w obecnej dyspozycji stać na sprawienie niespodzianki i zainkasowanie kompletu punktów, co znacznie przybliżyłoby „biało-niebieskich” do ścisłej czołówki tabeli. Po raz drugi w tym sezonie nasi zawodnicy zagrają przy sztucznym świetle – początek meczu o godz. 18:00.
Nasz serwis przeprowadzi tekstową relację LIVE oraz WIGRY LIVE SMS z tego spotkania. Zapraszamy!

Nowodworzanie to beniaminek rogrywek, ale od początku byli typowani jako jeden z faworytów II ligi gr. wschodniej. W piętnastu rozegranych meczach zdobyli trzydzieści trzy punkty i dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu wyprzedzają drugiego beniaminka – LKS Nieciecza. Podopieczni Piotra Mosóra szczególnie groźni są na własnym boisku, gdzie wygrali sześć meczów, jeden zremisowali (1:1 z Kolejarzem Stróże) i raz przegrali (0:1 ze Startem Otwock). Najskuteczniejszym zawodnikiem Świtu jest były zawodnik warszawskiej Legii – Dariusz Zjawiński, który ma już na swoim koncie 8 goli. W ostatniej kolejce lider zremisował w Brzesku z Okocimskim 1:1, ale mecz ten odbył się w sobotę, więc gospodarze jutrzejszego meczu mieli dużo więcej czasu na odpoczynek niż Wigry.

Suwalczanie mieli tylko dwa dni na przygotowanie się do ciężkiego spotkania z liderem. Ponadto udadzą się do Nowego Dworu w dniu meczu, ale nie powinno to mieć większego wpływu na formę „biało-niebieskich” (odległość około 280 km). Na szczęście wszyscy zawodnicy powinni być gotowi do gry – żaden z piłkarzy nie został upomniany żółtą kartką w meczu z GKS Jastrzębie, nikt też nie narzeka na poważniejsze dolegliwości. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe widowisko – obie drużyny grają ciekawy dla oka futbol, a wynik jest sprawą otwartą.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media