OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Po zwycięstwo do Kartuz!
11 lipca 2013, 19:35

Już w najbliższą sobotę suwalczanie rozegrają spotkanie rundy przedwstępnej Pucharu Polski w Kartuzach z tamtejszą Cartusią. Początek spotkania o godzinie 17.00, a my już dzisiaj zapraszamy na Relację Live, która dostępna będzie na naszej stronie!

„Cartusia Kartuzy – Wigry Suwałki – ten historyczny dla gospodarzy mecz rundy przedwstępnej centralnego Pucharu Polski rozegrany zostanie w sobotę 13 lipca o godz. 17 na stadionie w Kartuzach”

Tak o nadchodzącym meczu piszą gospodarze, którzy są zdeterminowani, aby przejść do następnej rundy Pucharu Polski. Biało-niebiescy nie wyobrażają sobie jednak innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo. Przypomnijmy, że przy zwycięstwie, Wigry już w środę zmierzą się ze Zniczem Pruszków na własnym boisku.

-Do Kartuz jedziemy tylko po zwycięstwo. Puchar Polski jest dla Nas równie ważny jak mecze ligowe dlatego wyjeżdżamy na mecz w pełni zmobilizowani- powiedział Adam Pomian, pomocnik biało-niebieskich.

Kilka słów o rywalu:

Gminny Klub Sportowy „Cartusia” Kartuzy powstał w 1952 roku. Prezesem zespołu jest Zdzisław Niklas, a trenerem Piotr Kwiatkowski. Cartusia obecny sezon skończyła na 5. miejscu w tabeli z 45. punktami na koncie w III lidze grupie pomorsko-zachodniopomorskiej. Najlepszym strzelcem zespołu z Kartuz jest Artur Formela, który w sezonie 2012/2013 strzelił 7 bramek.

Dostępna z tego meczu będzie również Transmisja Internetowa, dzięki której będzie możliwość obejrzenia spotkania na żywo!-http://www.etvlive.pl/live.php?id=12

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media