Podsumowanie 11. kolejki II ligi grupy wschodniej
6 października 2013, 17:53

W 11 kolejce II ligi grupy wschodniej gospodarze wygrywali 5 razy, goście 3 razy i odnotowano 1 remis. Padło aż 30 bramek, najwięcej w Siedlcach 6 gdzie Pogoń ograła Legionovię.

Najbliższy rywal biało-niebieskich, Garbarnia Kraków przegrała na własnym boisku aż 0:5 z Pelikanem Łowicz. Jednak do przerwy wynik nie wskazywał na to, że będzie to pogrom gospodarzy. Wszystko zaczęło się od 57 minuty kiedy to rzut rożny miała drużyna z Łowicza i po zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobył Piotr Koman. Następne gole to konsekwencja gry Garbarni która za wszelką cenę próbowała odpowiedzieć na trafienie gości.

W niedzielnych spotkaniach najciekawiej było w meczu Limanowii z Motorem. Gdzie aż 3 bramki padły w ciągu ostatnich trzech minut meczu. W drużynie gości po raz kolejny znakomitą formą błysnął Maciej Tataj który zdobył 2 bramki. Jest to już 6 kolejne spotkanie w której piłkarz wypożyczony z Ząbek zdobył gola.

W ligowej tabeli na prowadzeniu Stal z 21 punktami na koncie, przed Pogonią i Wigrami po 19 punktów.

Komplet wyników 11 kolejki:

05.10.2013

Wigry Suwałki – Stal Stalowa Wola  0:2 (0:2)
Bramki: Wojciech Reiman 18, Damian Łanucha 23

Garbarnia Kraków – Pelikan Łowicz  0:5 (0:0)
Bramki: Piotr Koman 57, Mariusz Solecki 69, 73, Konrad Kowalczyk 84, Damian Kosiorek 90

Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów  1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Truszkowski 54

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo  4:2 (3:2)
Bramki: Adam Czerkas 17 (k), 39, Adrian Dziubiński 36, Bartosz Tarachulski 67 – Jakub Bojas 14, 19

Concordia Elbląg – Znicz Pruszków  1:1 (0:0)
Bramki: Michał Kiełtyka 48 – Michał Kucharski 70

Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg  1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Prędota 88

Radomiak Radom – Wisła Puławy  2:3 (1:1)
Bramki: Łukasz Cichos 37, Jakub Cieciura 67 (k) – Konrad Nowak 16, 88, Rafał Wiącek 62

06.10.2013

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Stal Mielec  2:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Zawiska 79, 90 – Sebastian Głaz 17

Limanovia Limanowa – Motor Lublin  3:2 (0:0)
Bramki: Wojciech Dziadzio 58 (k), Paweł Pyciak 65, Mariusz Mężyk 90 – Maciej Tataj 87, 90 (k)