Podsumowanie 25. kolejki
25 kwietnia 2013, 14:06

W 25. kolejce II ligi grupy wschodniej rozegrano 8 meczów (spotkanie Concordia-Unia zostało przełożone), w których padło 20 goli, 4 razy wygrywali gospodarze, 2 razy goście i odnotowano 2 remisy.

Hitem 25. kolejki II ligi były derby Rzeszowa. W sobotę Stal podejmowała Resovię. Spotkania tych drużyn zawsze przynosiły duże emocje, których nie zabrakło i tym razem. Przez całe spotkanie utrzymywał się remis, aż przyszła szczęśliwa dla Resoviaków 90 minuta, w której Łukasz Zaniewski zapewnił im komplet punktów. Kolejnym ciekawym  spotkaniem rozgrywanym w sobotę był mecz Wisły Puławy z Garbarnią Kraków. W Puławach padło najwięcej bramek w tej kolejce, bo aż 7. Garbarnia od 30 minuty grała w 10-tkę i uległa gospodarzom 6-1.  Najwięcej kibiców obejrzało derby Rzeszowa. Na Stadionie Miejskim w Rzeszowie tego dnia zasiadło 2500 kibiców.