OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
#LATO2021 – podsumowanie sparingów
24 lipca 2021, 18:08

Za nami ostatni sparing podczas letniego okresu przygotowawczego. Czas na małe podsumowanie ostatnich tygodni – sprawdźcie, co działo się w szeregach biało-niebieskich!

Suwalskie Wigry zaplanowały 5 meczów kontrolnych przed inauguracją ligi. Na dobry początek podopieczni Dawida Szulczka wybrali się do Kępy, aby zmierzyć się z ekstraklasową Jagiellonią. Pierwszy mecz towarzyski zakończył się remisem, a jedyną bramkę zdobył Denis Gojko.

Jagiellonia Białystok 1:1 Wigry Suwałki

Kolejne dwa sparingi biało-niebiescy rozegrali już następnego dnia w Giżycku. Wigry wybrały się na Mazury w składzie, składającym się głównie z zawodników testowanych oraz wychowanków naszego klubu. W pierwszym meczu, suwalczanie pokonali beniaminka – Mamry Giżycko 2:0. Na listę strzelców wpisał się Jakub Kunicki oraz zawodnik testowany. Chwilę po ostatnim gwizdku, rozpoczął się drugi sprawdzian, w którym mierzyliśmy się z trzecioligowym Zniczem. Tym razem, triumfowali zawodnicy z Białej Piskiej, pokonując Wigry 3:1.

Mamry Giżycko 0:2 Wigry Suwałki

Znicz Biała Piska 3:1 Wigry Suwałki

Po weekendowym „maratonie” w Kępie oraz Giżycku, biało-niebieskich czekał pierwszy mecz kontrolny w Suwałkach. Na Zarzecze przyjechał młody zespół rezerw Jagielloni Białystok. Podopieczni Wojciecha Kobeszki zremisowali z Wigrami 2:2. Do siatki rywali trafił Michał Ozga oraz Denis Gojko.

Wigry Suwałki 2:2 Jagiellonia II Białystok

Na zakończenie #LATO2021, podopieczni Dawida Szulczka podejmowali rywala z ligowej tabeli, a mianowicie siedlecką Pogoń. Spotkanie rozgrywane było w nietypowym systemie – 3 x 45 minut. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Sowiński oraz Elso Brito.

Wigry Suwałki 2:1 Pogoń Siedlce

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media