OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Podsumowanie Wigierskiego Dnia Dziecka
6 czerwca 2018, 10:27

Dziesięć suwalskich przedszkoli, oraz młodzi zawodnicy i zawodniczki Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki świętowali dzień dziecka na Stadionie Miejskim.

Wielkie emocje towarzyszyły imprezom zorganizowanym przez Klub w ramach obchodów Dnia Dziecka. Wczorajszy dzień rozpoczęły zmagania najmłodszych piłkarzy i piłkarek w XII Mistrzostwach Suwałk Przedszkolaków w Piłce Nożnej. Zawody pod Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk zgromadziły na stadionie około stu przedszkolaków z dziesięciu suwalskich przedszkoli. Najlepiej na murawie radziło sobie Przedszkole Zielony Zakątek. Drugie miejsce przypadło Przedszkolu nr. 8, a trzecie przedszkolakom z Przedszkola nr. 7. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi zawodnicy swoich drużyn mogli unieść w górę okazałe puchary. Indywidualnie organizatorzy wyróżniki: Olka Sawickiego (Najlepszy Zawodnik), Karola Motulewicza (Najlepszy Drybler), oraz Jakuba Chmielewskiego (Najlepszy Strzelec).

Po zmaganiach przedszkolaków na głównej płycie boiska pojawiła się Akademia Piłkarska Wigier Suwałki. Trenerzy poszczególnych grup rozlokowali mini boiska na całej murawie i zarządzili serię gier wewnętrznych. Dodatkowo prezentowany był sprzęt Smart Speed, zakupiony ze środków pozyskanych z Wigierskiego Balu Andrzejkowego. W wolnej chwili zawodnicy jaki i towarzyszący im rodzice mogli korzystać z atrakcji dodatkowych takich jak. malowanie buziek, dmuchańce, czy trampolina. 

Finałem wczorajszego dnia był mecz ku pamięci Tomka Godlewskiego – kibica i wieloletniego sponsora naszego Klubu. Na boisku pojawili się piłkarze, którzy grali w Wigrach w latach 2007-2017. Do Suwałk przyjechali tacy zawodnicy jak: Tomasz Jarzębowski, Mateusz Romachów, czy Patryk Gondek. Rywalem była obecna drużyna Wigier w której zagrali: Karol Mackiewicz, Rafał Remisz, Artur Bogusz, czy Mateusz Radecki. Po dwóch trzydziestominutowych połowach lepsi okazali się aktualni zawodnicy naszego Klubu, którzy zdobyli cztery bramki i stracili tylko jedną.

W przerwie meczu Klub podziękował wszystkim sponsorom w sezonie 2017/2018. Głos zabrał Prezydent Miasta Suwałk – Czesław Renkiewicz, który przyłączył się do podziękowań podkreślając znaczenie Wigier Suwałki w promocji Miasta w Polsce. Miłym akcentem tej uroczystości była informacja o przedłużeniu umowy sponsorskiej przez naszego sponsora oficjalnego – Łukasza Pałuskę. Na koniec wszyscy sponsorzy wraz z zawodnikami Akademii Piłkarskiej zrobili wspólne zdjęcie – Wielkiej Wigierskiej Rodziny.

Wigry 2007-2017 – Wigry 2018 1:4

bramki: Karol Salik – Przemysław Żukowski, Karol Mackiewicz, Mariusz Rybicki, Hieronim Zoch

składy:

Wigry 2007-2017: Karol Salik, Mateusz Romachów, Patryk Gondek, Tomasz Jarzębowski, Paweł Cimochowski, Tomasz Chmielewski, Michał Kubas, Damian Sobolewski, Kamil Lauryn, Dominik Górny, Patryk Sobolewski, Donatas Vencevicius, Kacper Cimochowski.

Wigry 2018: Hieronim Zoch, Rafał Remisz, Bartek Olszewski, Mariusz Rybicki, Bartek Gużewski, Adrian Piekarski, Przemysław Żukowski, Wojciech Łada, Adrian Jurkowski, Karol Mackiewicz, Krzysztof Sztukowski, Mateusz Radecki, Krystian Suski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media