OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Pomóż Wigrom. Bądź biało-niebieski!
27 sierpnia 2015, 23:08

Na mecz ze Stomilem w białej lub niebieskiej koszulce. Zróbmy to, taka jedność pomoże piłkarzom.

W niedzielę Wigry rozegrają jedno z najważniejszych spotkań ostatnich lat. Tego dnia o 20.00, jako lider I ligi, podejmą zawsze groźny Stomil Olsztyn. Mecz wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Kibice Stomilu zapowiadają, że szczelnie wypełnią sektor gości. Wierzymy, że zapełnią się także pozostałe trybuny stadionu przy ulicy Zarzecze.
Własna widownia to w futbolu często dodatkowy zawodnik, który – gdy jest zwarty i gotowy – może zdziałać cuda. Piłkarzom Wigier z pewnością przyda się jedność i głośny doping.

Prosimy, by wszyscy kibice Wigier ubrali się w niedzielę na biało lub niebiesko. Nie ma wymówek. Biel jest tak popularna, że chyba każdy z nas ma w domu element garderoby w takim kolorze. Jeśli nie, jest jeszcze trochę czasu by kupić nawet najtańszy, zwykły, biały lub niebieski t-shirt.

Pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć. Niech widok na trybunach dodatkowo zmobilizuje piłkarzy. Wszyscy na biało-niebiesko!

Mecz Wigry- Stomil rozpocznie się w niedzielę o 20.00 na stadionie miejskim w Suwałkach. Bilety można nabyć już teraz w sklepiku Wigier w suwalskiej Plazie. Są tam również dostępne liczne biało- niebieskie akcesoria kibica Wigier.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media