OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Pomóżmy małej Wiktorii
19 stycznia 2016, 13:18

U trzyletniej dziewczynki zdiagnozowano bardzo poważną chorobę. Pilnie potrzebne są pieniądze na leczenie. Liczy się każda złotówka. 

Wiktoria Mejcz z Suwałk ma zaledwie trzy lata. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zdiagnozowano u niej bardzo poważną chorobę – neuroblastomę czwartego stopnia, czyli rozsiany nowotwór atakujący komórki nerwowe. Pilnie potrzebne jest długie, skomplikowane i niestety drogie leczenie. Jego koszt szacuje się na około 200 tysięcy złotych.

W Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki trenuje krewny dziewczynki- Sebastian. Suwalski klub już zadeklarował pomoc dziewczynce.

– Jesteśmy jedną wielką, wigierską rodziną i poczuwamy się do odpowiedzialności nie tylko za naszych sportowców, ale również za ich rodziny– mówi Kamil Makarewicz, prezes Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. – Gdy tylko dowiedzieliśmy się o chorobie Wiktorii, trudnej sytuacji tej rodziny, założyliśmy konto, na które już wpłynęły pierwsze pieniądze. Przekażemy je na leczenie dziewczynki – dodaje.

Klub planuje też inne działania. Na początku lutego odbędzie się w hali OSiR w Suwałkach charytatywny turniej piłki nożnej rocznika 2007, podczas którego zaplanowano licytacje pamiątek sportowych. Cały dochód z tej imprezy trafi na konto pomocy Wiktorii.

Uprzejmie prosimy o pomoc dla dziewczynki. Liczy się każda złotówka. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele! Wiktorii można pomóc wpłacając pieniądze na specjalne konto :

 

POMOC DLA WIKTORII

Fundacja Akademia Piłkarska Wigry Suwałki
ul. Wojska Polskiego 2
16-400 Suwałki
84 9367 0007 0010 0050 0920 0002
Bank Spółdzielczy Rutka Tartak

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media