OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Pora na Motor
17 marca 2011, 18:27

Piłkarze suwalskich Wigier zmierzą się w sobotę na wyjeździe z Motorem Lublin. To zespół, który zamyka tabelę II ligi. Wigry plasują się na szóstym miejscu.Motor jest spadkowiczem z I ligi. W tegorocznych rozgrywkach radzi sobie jednak fatalnie. Zgromadził tylko  10 punktów. Wymowny jest bilans dotychczasowych gier: 11 porażek, 4 remisy i zaledwie 2 wygrane. U siebie lublinianie wygrali tylko raz, jeden mecz zremisowali i aż 6 razy przegrali.Mecz z Wigrami będzie pierwszym tegorocznym spotkaniem gospodarzy o punkty. Z powody złych warunków atmosferycznych trzeba było bowiem odwołać planowaną na 12 marca potyczkę lublinian z Nadarzynem. Wigry tego dnia grały i to jak. Suwalczanie pokonali na wyjeździe Znicza Pruszków 2:0.Przypomnijmy, że pierwszy w tym sezonie mecz pomiędzy Wigrami a Motorem zakończył się remisem 2:2. Gole dla suwalczan zdobyli wtedy Daniel Ołowniuk i Gražvydas Mikulenas, a trafienia dla lublinian zaliczyli Łukasz Młynarski i Marek Fundakowski. Mecz Motor Lublin- Wigry Suwałki w sobotę o 14.00.

Piłkarze suwalskich Wigier zmierzą się w sobotę na wyjeździe z Motorem Lublin. To zespół, który zamyka tabelę II ligi. Wigry plasują się na szóstym miejscu.
Motor jest spadkowiczem z I ligi. W tegorocznych rozgrywkach radzi sobie jednak fatalnie. Zgromadził tylko  10 punktów. Wymowny jest bilans dotychczasowych gier: 11 porażek, 4 remisy i zaledwie 2 wygrane. U siebie lublinianie wygrali tylko raz, jeden mecz zremisowali i aż 6 razy przegrali.
Mecz z Wigrami będzie pierwszym tegorocznym spotkaniem gospodarzy o punkty. Z powody złych warunków atmosferycznych trzeba było bowiem odwołać planowaną na 12 marca potyczkę lublinian z Nadarzynem. Wigry tego dnia grały i to jak. Suwalczanie pokonali na wyjeździe Znicza Pruszków 2:0.
Przypomnijmy, że pierwszy w tym sezonie mecz pomiędzy Wigrami a Motorem zakończył się remisem 2:2. Gole dla suwalczan zdobyli wtedy Daniel Ołowniuk i Gražvydas Mikulenas, a trafienia dla lublinian zaliczyli Łukasz Młynarski i Marek Fundakowski. Mecz Motor Lublin- Wigry Suwałki w sobotę o 14.00.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media