OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Porażka w sparingu z Jagiellonią
30 stycznia 2021, 16:36

W trzecim sparingu podczas zimowej przerwy suwalczanie mierzyli się z rezerwami Jagiellonii.

Podopieczni Dawida Szulczka na swój trzeci sprawdzian przed rundą wiosenną udali się do Białegostoku, gdzie na krytym boisku podejmowali Jagiellonię II Białystok. Mecz kontrolny zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

–   Nie jesteśmy zadowoleni z tego, jak realizowaliśmy swoje założenia, jeśli chodzi o taktykę i decyzyjność. Jedną sprawą jest to, że jesteśmy w trakcie trudnego okresu, w którym musieliśmy popracować nad pewnymi aspektami fizycznymi, które nie funkcjonowały dobrze jesienią. Zawodnicy czują spore zmęczenie. Drugą sprawą jest to, że każdy musi realizować swoje zadania na boisku nawet jak jest zmęczony. W Jagiellonii jest dużo wybieganych i walczących zawodników. Tutaj przeciwnicy zawiesili wysoką poprzeczkę, zagrała jak w meczu ligowym. Takich sparingów potrzebujemy. Najbliższe dwa sparingi również będą trudne, właśnie tak zaplanowaliśmy ten okres przygotowawczy. – powiedział po meczu trener Dawid Szulczek.

Jagiellonia II Białystok 2:0 (1:0) Wigry Suwałki

Wigry: I połowa: Zoch – Piekarski, Karankiewicz, Gużewski, Liszka, Orzechowski, Babiarz, Czułowski, Sowiński, Sauczek, Adamek.

II połowa: Słowikowski – Bogusławski (85 Gużewski), Suski, Kozłowski, Gierach, Brito, Babiarz (60 Czułowski (75 Sowiński)), Łada, Wełniak, Kunicki, Żebrakowski.

Bramki: 1:0 – Wasilewski, 2:0 – Sakowicz.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media