OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Poszukujemy grafika komputerowego
15 lutego 2010, 12:38

W związku z planowanym rozwojem graficznym i zawartościowym oficjalnych serwisów Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”, redakcja portali www.wigry.suwalki.pl oraz www.wigrytv.pl poszukuje grafika komputerowego, którego zadaniem będzie tworzenie bannerów oraz innych animacji komputerowych. Od kandydatów oczekujemy głównie kreatywności i zaangażowania w tworzeniu zaplecza medialnego naszego klubu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres redakcja@wigry.suwalki.pl.

W związku z planowanym rozwojem graficznym i zawartościowym oficjalnych serwisów Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry”, redakcja portali www.wigry.suwalki.pl oraz www.wigrytv.pl poszukuje grafika komputerowego, którego zadaniem będzie tworzenie bannerów oraz innych animacji komputerowych. Od kandydatów oczekujemy głównie kreatywności i zaangażowania w tworzeniu zaplecza medialnego naszego klubu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres redakcja@wigry.suwalki.pl.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media