OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Powiedzieli po meczu z Olimpią
9 lutego 2014, 12:05

Kamil Wenger i Piotr Karłowicz o zremisownym sparingu z Olimpią Zambrów oraz dotychczasowych przygotowaniach do rundy wiosennej.

Kamil Wenger: Wczorajszy mecz był słaby w naszym wykonaniu. Mamy miesiąc, aby poprawić styl gry i zacząć realizować to, co trener od nas wymaga. Co do przygotowań to są bardzo ciężkie. Zazwyczaj zimą odchodzi się od piłki, a skupia się nad wytrzymałością oraz siłą. Trenujemy praktycznie od początku dwa razy dziennie więc zmęczenie się nakłada, ale wierzymy, że ta praca zacznie procentować w lidze.

Piotr Karłowicz: Kolejny wartościowy sparing za nami. Po pierwsze z racji tego, że wiemy gdzie w dalszym ciągu znajdują się nasze czułe punkty, nad wyeliminowaniem których musimy pracować, a po drugie zagraliśmy na sztucznym boisku rywala, gdzie wrócimy na wiosnę walczyć o ligowe punkty. Jeśli chodzi o nasze przygotowania to możemy powiedziec, że wszystko idzie zgodnie z planem. Może poza kontuzją Bartka Widejko, za którego trzymamy kciuki i czekamy na jego szybki powrót. Trenujemy ciężko i solidnie, aby być w stuprocentach gotowym na rundę wiosenną. Niedługo zaczniemy zapewne schodzić z dużych obciążeń i wchodzić w trening bardziej dynamiczny co sprawi, że my będziemy czuli się lżejsi, a przez to nasza gra będzie wyglądała dużo lepiej niż do tej pory, mam oczywiście taką nadzieję.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media