OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Powrót wychowanka
22 lutego 2018, 16:06

Bartosz Olszewski na zasadzie transferu definitywnego, przeszedł do Wigier z Legii Warszawa. Piłkarz podpisał dzisiaj 2,5 roczną umowę.

Olszewski jest wychowankiem biało-niebieskoch. W 2012 roku trafił do stołecznego Klubu, w którym występował do końca minionego roku. Jesienią rozegrał 6 spotkań w trzecioligowych rezerwach Legii oraz 3 w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. W listopadzie Bartek zadebiutował w Reprezentacji Polski do lat 19, notując występy przeciwko Szwecji i Norwegii.

– Bartek jest naszym wychowankiem, a pochodzi z Rutki Tartak – mówi Dariusz Mazur, prezes suwalczan. – Kiedyś był postrachem wszystkich Klubów z regionu, teraz mocno rozwinął się w Legii. Zadebiutował w młodzieżowej Reprezentacji Polski, zdobył Mistrzostwo Polski juniorów. Wierzę, że zrobi w naszym Klubie bardzo duży postęp. Podpisujemy z nim dłuższą umowę, bo chcemy budować zespół, który da nam stabilizacje w lidze.

Nasz nowy zawodnik jest lewym obrońcą, ale może grać może również na lewej pomocy. W Wigrach występował będzie z numerem 11 na koszulce.

Witamy z powrotem w Suwałkach i życzymy powodzenia!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media