OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Powtórzyć wynik z jesieni
10 kwietnia 2014, 21:20

W piątek biało-niebiescy udzadzą się do Ostródy, gdzie przenocują, a w sobotę postarają się powtórzyć wynik z jesieni, kiedy to pokonali Olimpię aż 3:0.

O powtórkę nie będzie jednak łatwo. W historii drugoligowych występów suwalczanie w Elblągu jeszcze nigdy nie wygrali, ani z Olimpią, ani z Concordią. Kiedyś jednak musi być ten pierwszy raz, a idealną okazją do tego będzie właśnie sobotnie spotkanie, szczególnie że piłkarze znów będą mogli poczuć się jak w Suwałkach, bowiem na mecz wybiera się spora grupa kibiców Wigier.

Sytuacja kadrowa w Wigrach wygląda już znacznie lepiej. 

 Mam kłopot bogactwa z wyborem meczowej „18”, ale tylko się z tego cieszyć – powiedział dla suwalki24.pl Donatas Vencevicius.

Po pauzie za żółte kartki wrócił Artur Bogusz, a treningi rozpoczęło już większość z kontuzjowanych dotychczas piłkarzy. W pełni zdrowi nie są jedynie Mateusz Romachów i Marcin Tarnowski.

Jesienią dwie bramki dla Wigier padły po samobójczych trafieniach i jedno trafienie dołożył David Makaradze, którego najprawdopodobniej nie zobaczymy jeszcze w Elblągu.

Obrońcy Wigier na pewno będą musieli uważać na Antona Kołosowa, który zdobył 11 z 20 bramek, strzelonych przez Olimpię bramek w tym sezonie. 

Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawe spotkanie, co potwierdza to, że dwa ostatnie mecze pomiędzy Wigrami, a Olimpią, kończyły się wynikami 3:0. Biało-niebiescy chcą zrekompensować się za mecz ze Stalą i wreszcie wygrać w Elblągu, a Olimpia zdobyć cenne trzy punkty w drodzę do utrzymania w 2. lidze.

Początek meczu w sobotę, o 17.00. Już dziś zapraszamy na relację live z tego spotkania, która tradycyjnie dostępna będzie na naszej stronie.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media