OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
PP: Kibice chcą Jagi
31 sierpnia 2010, 06:58

Kogo los przydzieli Wigrom w II rundzie PP ? Jaki zespół chcielibyście zobaczyć w Suwałkach? Dlaczego właśnie ten zespół byłby najlepszym przeciwnikiem? To pytania, które zadaliśmy Wam przed kilkoma dniami. Pytania na które otrzymaliśmy dokładnie 44 odpowiedzi. I tak, według Was najatrakcyjniejszym rywalami w 1/16 Pucharu Polski byliby:

1) Jagiellonia Białystok – 11 głosów, oto niektóre z nich

Adrian A. – „Osobiście chciałbym żeby była to Jagiellonia Białystok ponieważ będą to wielkie derby których dawno w Suwałkach nie było, jest to drużyna która dzielnie stawiała czoła Arisowi w Lidze Europejskiej i najważniejsze kibice w SUWAŁKACH mają ,,ciśnienie” na takiego przeciwnika.

Arkadiusz D. – „Jagiellonia Białystok- były by to super derby Podlasia i wspaniała okazja na sprawdzian dla naszych piłkarzy z „czarnym koniem” Ekstraklasy oraz uczta dla suwalskich kibiców!!!”

Tomasz D. – „Jagiellonia Białystok – Bo jest jedną z najefektowniej grających polskich drużyn co udowodniła w meczach: z Arisem, oraz na wiosnę ubiegłego sezonu.”

2) Cracovia Kraków – 9 głosów

Dariusz K. – „Wymarzony rywal Wigier w II rundzie Pucharu Polski Cracovia Kraków. Cracovia to zespół z tradycjami gdzie często grają piłkarze z Podlasia. Na starcie ekstraklasy mają 0 punktów i w Pucharze dadzą się Wigrom ograć.”

Krzysztof E. – „Cracovia Kraków – ten zespół w obecnej formie wydaje się najłatwiejszym rywalem dla naszego klubu. 4 mecze i 4 porażki w ekstraklasie. Wylosowanie Cracovii to najłatwiejsza droga do kolejnej rundy PP.”

3) Lech Poznań – 6 głosów

Krzysztof Z. – „Myślę że Wigry zagrają z Lechem Poznań ponieważ ten klub przeszedł do Ligi Europejskiej (PUCHAR UEFA) i został mistrzem Polski w Ekstraklasie. Puchar Polski :Zarzecze 26 … WIGRY SUWAŁKI – LECH POZNAŃ .Obstawiam wynik 1:1 I w Karnych Wygrają Wigry.”

Arkadiusz D. – „Chciałbym żeby Wigry wylosowały Lech Poznań.Fajnie porównać grę naszej drużyny z takimi rywalami jak Juve.Pewnie to byłby koniec naszej przygody z Pucharem ale wydarzenie w Suwałkach wielkie.”

4) Polonia Warszawa i Polonia Bytom – po 3 głosy

Radosław Ś – „Mój brat jesst kibicem polonii i chce mu pokazać, że nie koniecznie kasa za piłkarzy sie liczy, klub musi mieć jeszccze charakter,aby wygrać, mam nadzieje że wigry pokaża swój charakter i wygrają zasłużenie ;]”

Kamil M. – „Polonia Bytom – Zwycięstwo nie byłoby tak trudne jak z zespołami położonymi wyżej w tabeli od Polonii.”

6) Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Odra Wodzisław – po 2 głosy

Ewelina S – „Arka Gdynia- obie drużyny grają często na remis, więc mielibyśmy zacięte spotkanie :)”

Marzena T. – „Nie znam się na piłce, ale przeciwnikiem Wigier będzie Górnik Zabrze. Jestem pewna, a mój brat chętnie ponosi koszulkę Wigier. :)”

Adam M. – „ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI- najsłabszy z klubów, jakie Wigry mogą trafić i pojechać ze 2:0.”

9) GKS Bełchatów, Korona Kielce, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Wisła Kraków

Dawid W. – „Ja bym chicał żeby w SUwałkach zagosiciła druzyna Gks Bełchatów ,ponieważ chciałbym zobaczyć jak ona gra na zywo”

Krzysztof D. – „Moim zdaniem przeciwnikiem Wigier zostanie Korona Kielce. 🙂 czemu taki typ? chętnie zobaczę, czy Niedzielan będzie tak skuteczny,gdy na plecach będzie miał naszych obrońców. :)”

radzio652. – „Moim zdaniem Wigry Suwałki trafią na drużynę Lechii Gdańsk gdyz jest to bardzo dobry zespół . Lechia w poprzednim sezonie była na wysokim 6 miejscu tuż za najlepszą 5 ligi . W Pucharze tez sobie dobrze radziła odnotowala szereg zwyciestw a zatrzymana została dopiero w półfinale przez Jagiellonie Białystok ,ktora pozniej zdobyła Remes Puchar Polski .”

Daniel R. – „wigry wylosują legie warszawe sentyment i tyle w temacie”

Janusz P. – „Piast Gliwice – można powalczyć o coś więcej, zespół w Naszym zasięgu.”

Łukasz W. – „Moim zdaniem Wisła Kraków. To Silny Zespół Ale nasze Wigry Potrafią Walczyć i może być to wielce zaciety mecz. Rownież gra tam Patryk Małecki wychowanek wigier”

To wszystkie drużyny, które kibice suwalskich Wigier chcieliby zobaczyć w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Czy którąś z nich los przydzieli Wigrom przekonamy się już dziś, kilka minut po godzinie 12-tej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media