OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Praca mediów podczas spotkań II Ligi na Stadionie Miejskim
14 października 2020, 11:15

Wytyczne Klubu odnośnie pracy przedstawicieli mediów podczas rozgrywek drugiej ligi.

Zgodnie z wytycznymi zawartymi w „Zasadach organizacji meczów w ramach rozgrywek piłkarskich szczebla centralnego administrowanych przez PZPN w sezonie 2010/2021 w związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19” warunki pracy mediów na Stadionie Miejskim są takie same jak w poprzednim sezonie.

Aby otrzymać akredytację należy wysłać maila z danymi na adres: sekretariat@wigrysuwalki.eu. Klub w sezonie 2020/2021 nie korzysta z systemu accredito. Akredytacje będą wydawane w dniu meczu przy wejściu na trybunę VIP. Akredytowani dziennikarze – muszą udać się do loży prasowej znajdującej się na drugim piętrze budynku trybuny krytej. Dla fotoreporterów/operatorów udostępnione są miejsca w pierwszych rzędach (najbliżej murawy) na sektorach A3 i B3 na trybunie krytej.

Nie będzie możliwości pracy z poziomu murawy ani trybuny VIP. Sala konferencyjna oraz wszystkie pomieszczenia, do których dotychczas dostęp mieli pracownicy mediów, pozostaną zamknięte. Nie będzie możliwości bezpośredniego dostępu do zawodników oraz trenerów. Na trybunie będzie dostęp do energii elektrycznej. Składy drużyn będą opublikowane na profilach społecznościowych Klubu. Toalety będą dostępne w trybunie krytej.

Konferencja prasowa po meczu odbędzie się odrębnie dla obu drużyn (po jednym szkoleniowcu i jednym zawodniku). Konferencję przeprowadza spiker klubu gospodarza w strefie 0, który znajduje się na liście izolacji. Obecni na stadionie przedstawiciele mediów zobowiązani będą do zasłaniania nosa oraz ust, zachowania dystansu społecznego i stosowania się do ogólnych zasad bezpieczeństwa.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media