OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Prezydent Miasta zachęca Firmy do wspierania Klubu
20 lipca 2018, 12:31

Obecny na prezentacji nowego zespołu Czesław Renkiewicz podkreślił znaczenie marki „Wigry Suwałki” i przypomniał o wsparciu Klubu przez Miasto.

Wigry Suwałki to solidna i rozpoznawalna marka – powiedział Prezydent na spotkaniu w Browarze Północnym. Budujące słowa włodarza Miasta są nadzieją na pozyskanie nowych podmiotów wspierających Wigry Suwałki. Klub coraz częściej korzystający na boisku z usług wychowanków chce w tym sezonie powtórzyć zeszłoroczny wynik. Dobre wyniki pomogą nie tylko zapełnić Stadion Miejski, ale i przyciągnąć do Klubu nowych sponsorów. Chcemy być widoczni i eksponowani nie tylko w mediach, ale też u naszych obecnych  i przyszłych sponsorów. Wspólne działania marketingowe i promocyjne pozwolą na dotarcie do bardzo szerokiej grupy osób – naszych kibiców, a sponsora potencjalnych klientów. Razem z WIGRAMI można więcej!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską – TUTAJ i kontaktu z działem marketingu pod numerem telefonu 87 566 57 08 i mailowo: marketing@wigrysuwalki.eu

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media