OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Przed sparingiem z Atlantasem
16 stycznia 2015, 14:45

W sobotę, o godzinie 13.00 czasu polskiego, Wigry zmierzą się w pełnowymiarowej hali w Mariampolu z trzecią drużyną minionego sezonu litewskiej A-Lygi Atlantasem Klajpeda.

Po tym sparingu będziemy wiedzieli czy 33-letni Ramunas Radavičius, zostanie na dłużej w Suwałkach. W sobotnim spotkaniu na boisku na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Jakuba Bartkowskiego, Marcina Tarnowskiego, Sebastiana Radzio i Kamila Zapolnika. Zapolnik, który urazu doznał w wygranym sparingu z Jagiellonią Białystok, najprawdopodobniej już w poniedziałek wróci do treningów. W barwach Wigier zagra natomiast testowany, 25- letni Robert Hirsz. Piłkarz, który najczęściej występuje jako boczny pomocnik lub napastnik w rundzie jesiennej reprezentował barwy Bytovii Bytów.

Kadra na mecz z Atlantasem: Karol Salik, Hieronim Zoch, Mateusz Żebrowski, Tomasz Jarzębowski, Maciej Wichtowski, Bartosz Widejko, Bartosz Biel, Maksims Rafalskis, Ramunas Radavicius, Michał Kopczyński, David Makaradze, Dominic Szyszka, Maciej Wasilewski, Kamil Lauryn, Adrian Karankiewicz, Artur Bogusz, Adam Pomian, Robert Hirsz.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media