OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Przegląd prasy: Media o meczu z Sokołem
10 listopada 2020, 11:13

W niedzielę odnotowaliśmy drugą porażkę w tym sezonie. Sprawdź, jak media zareagowały na niespodziewane zwycięstwo Sokoła Ostródy.

Niebywałe Suwałki: „Beniaminek pokazał pazury. Wigry Suwałki 1:2 Sokół Ostróda”

Przedmeczowe typowania wyraźnie wskazywały na zwycięstwo biało-niebieskich. Lider tabeli, drużyna, która jeszcze w poprzednim sezonie grała w I lidze, miała spotkać się z zespołem, który do II ligi właśnie awansował. Jednak od początku niedzielnego (8 listopada) meczu widać było, że młoda stażem drużyna chce pokazać się z jak najlepszej strony.

Więcej: TUTAJ!

Gazeta Współczesna: „Wigry Suwałki – Sokół Ostróda. Druga w sezonie ligowym porażka Wigier”

Do niedzieli zespół Wigier miał tylko jedną porażkę w lidze i to poniesioną na początku września (0:1 na wyjeździe ze Stargardem). Suwalczanie zdążyli już przyzwyczaić do efektownej, a przede wszystkim skutecznej gry (w ośmiu meczach oddali tylko dwa punkty Chojniczance za remis 0:0). Także niedzielna przegrana 1:2 u siebie z Sokołem jest niespodzianką.

Więcej: TUTAJ!

WP Sportowe Fakty: „II liga: Wigry Suwałki zaliczyły ostre hamowanie.”

Zmiana lidera w II lidze. Wigry Suwałki nie odpowiedziały na sobotnie zwycięstwo Górnika Polkowice i niespodziewanie przegrały 1:2 z Sokołem Ostróda. 

Więcej: TUTAJ!

Piłkarski Świat: „II liga: Zmiana lidera po niespodziewanej porażce Wigier”

Najciekawszym wydarzeniem rozegranej w miniony weekend 12. kolejki II ligi była nieoczekiwana porażka Wigier Suwałki w meczu z Sokołem Ostróda, przez co nowym liderem został Górnik Polkowice. 

Więcej: TUTAJ!

Suwałki24: „Wigry Suwałki – Sokół Ostróda 1:2. Beniaminek zatrzymał wspaniałą serię.”

Po serii 8 spotkań bez porażki piłkarze suwalskich Wigier musieli uznać wyższość rywala i niespodziewanie ulegli 1:2 drużynie Sokoła Ostróda. Dla podopiecznych Dawida Szulczka była to druga przegrana w obecnym sezonie drugiej ligi. Strata 3 punktów z beniaminkiem przyczyniła się do utraty pozycji lidera w tabeli na rzecz Górnika Polkowice.

Więcej: TUTAJ!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media