OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Przełamać się w Piotrkowie
7 maja 2010, 06:16

Jutro piłkarze suwalskich Wigier będą mieli kolejną szansę, by w końcu zdobyć komplet punktów w meczu o mistrzostwo II ligi gr. wschodniej. Suwalczanie w czterech ostatnich meczach zdobyli zaledwie dwa punkty – to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców i działaczy. W sobotę o godz. 17:00 „biało-niebiescy” zmierzą się w Piotrkowie Trybunalskim z tamtejszą Concordią, która rozpaczliwie walczy o utrzymanie się. Tabela wskazuje, że zdecydowanym faworytem są Wigry, które zgromadziły aż dziewiętnaście punktów więcej. Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE oraz WIGRY LIVE SMS z tego spotkania. Początek jutro o godz. 17:00.

Ostatni remis z Sokołem Aleksandrów Łódzki na własnym boisku (1:1) oddalił szanse Wigier na zajęcie miejsca w ścisłej czołówce tabeli. Co prawda do końca sezonu pozostało jeszcze osiem kolejek, ale jeśli suwalczanie nie poprawią swojej skuteczności, to nie mają co myśleć, by wyprzedzić kilka drużyn. Jest jednak spora nadzieja, że „biało-niebiescy” w końcu zaczną punktować, gdyż trener Zbigniew Kaczmarek ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Spośród szerokiej kadry wybierze osiemnastu, którzy jutro rano wyjadą do Piotrkowa Trybunalskiego.

Concordia będzie miała na pewno spore problemy, by utrzymać się w II lidze. Wiosną podopieczni Zbigniewa Karbownika zdobyli siedem punktów, ale taki dorobek zawdzięczają walkowerowi za mecz z Hetmanem Zamość, zwycięstwie z Przebojem Wolbrom i remisie w Brzesku z Okocimskim. Ten ostatni wynik budzi jednak respekt, bo wywalczyć punkt na trudnym brzeskim terenie to nie lada sztuka.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media