OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Przywieźć 3 punkty z dalekiej Legnicy
18 października 2014, 09:47

Już dzisiaj o 18:00 w oddalonej o 700 kilometrów Legnicy, biało-niebiescy zagrają z przed ostatnią drużyną ligowej tabeli, miejscową Miedzią.

Zespół z Legnicy na ostatnich 5 spotkań zanotował 4 porażki i jeden remis. Niecałe dwa tygodnie temu z funkcji trenera drużyny został zwolniony Wojciech Stawowy, a obecnie „Miedzianke” prowadzi Janusz Kudyba.

– Miedź, która przegrała cztery kolejne spotkania i nie zdobyła w nich ani jednej bramki, będzie bardzo zmotywowana i zrobi wszystko, żeby zrehabilitować się przed własnymi kibicami – przekonuje Zbigniew Kaczmrek. – Nastawiamy się na ciężką przeprawę  z doświadczoną, mającą duży potencjał drużyną gospodarzy.

Miedź ma również niechlubny rekord największej liczby straconych goli w I lidze w tym sezonie. Zespołu z Legnicy nie można jednak lekceważyć. O sile drużyny świadczą nazwiska zawodników, którzy wsytępują w Miedzi, do których należą m.in ograni w ekstraklasie Wojciech Łobodziński, Grzegorz Bartczak, Andrzej Bledzewski Adrian Woźniczka, Aleksander Ptak czy Radosław Bartoszewicz. 

Suwalczanie na ten mecz wyjechali w piątek z samego rana. Wczoraj odbyli trening na bocznym boisku Zagłębia Lubin i właśnie w Lubinie przenocowali. Dzisiaj o 18:00 powalczą o komplet punktów w Legnicy. Już teraz zapraszamy na relację live z tego spotkania, która dostępna będzie na naszej stronie internetowej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media