OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
PWSZ Sposorem Meczu z ŁKS Łódź
19 kwietnia 2019, 15:49

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach będzie wspierała naszych piłkarzy w tym ważnym spotkaniu

Społeczność akademicka studiująca w Suwałkach tego dnia będzie naszym trzynastym zawodnikiem. Podczas meczu będzie można uzyskać informacje odnośnie oferty kształcenia Uczelni, oraz wiele innych. Szczegóły tuż po świętach. Trochę informacji i liczb o PWSZ w Suwałkach:

14 lat istnieje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach. Powstała w roku 2005, a w 2011 roku patronem Uczelni został prof. Edward Franciszek Szczepanik.
3 wydziały funkcjonują obecnie na Uczelni: Wydział Ochrony Zdrowia, Wydział Politechniczny i Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny.
13 kierunków kształcenia oferuje PWSZ w Suwałkach. Najstarszym z obecnie funkcjonujących jest Finanse i Rachunkowość (wcześniej: Finanse i Bankowość), a najmłodszym Bezpieczeństwo Wewnętrzne (studia magisterskie).
Ponad 2 tys. osób studiuje w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach. To zarówno studenci studiów stacjonarnych (licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich), niestacjonarnych, jak i podyplomowych.
216 pracowników zatrudnia PWSZ w Suwałkach. Mowa o wykładowcach, pracownikach administracyjnych, bibliotekarzach i obsłudze. Suwalska Uczelnia należy tym samym do jednego z największych pracodawców w regionie.

baner_mecz_wigier_m

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media