OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Pytanie kibica” – Donatas Vencevicius
17 lutego 2014, 21:20

W cotygodniowym cyklu „Pytanie kibica”, w nieco przyspieszonym terminie prezentujemy odpowiedzi Donatasa Venceviciusa, na cztery najciekawsze, wysłane pytania.

Tym razem, ponieważ wiele pytań się powtarzało udos†epniamy odpowiedzi na cztery, wybrane przez nas pytania. Już dziś zachęcamy do wysyłania pytań, na które odpowie Kamil Wenger, na ten sam adres, redakcja@wigrysuwalki.eu, do najbliższej soboty, do godziny 20.00.

1. Jak ocenia Pan dotychczasowe przygotowania Wigier do rundy wiosennej?

Wszystko idzie według planu, mamy jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia rozgrywek, wykonaliśmy dużo dobrej i ciężkiej pracy. Teraz będzie trochę lżej i myślę, że będziemy dobrze przygotowani do tej rundy.

2. Który z zawodników najbardziej panu imponuje podczas okresu przygotowawczego?

Nie chcę wyróżniać żadnego z piłkarzy, bo każdy naprawdę dobrze pracował i każdy dostawał szansę się pokazać. Szkoda, że niektórzy doznali kontuzji i nie mogli okresu przygotowawczego przepracować na sto procent.

3. Co może być kluczem do awansu do I ligi?

Ciężko powiedzieć co może być tym kluczem. Moim zdaniem na pewno będzie to równa gra przez trzy miesiące, a jeżeli nie będziemy mieli zbyt dużo kontuzji, to powalczymy o pierwszą ligę.

4. Jak ocenia Pan szanse ściągnięcia do Suwałk Ivana Bolado?

Jest to zawodnik z bardzo dobrym CV, grał w dobrych klubach, ale na razie nie widzieliśmy go na boisku, więc podchodzimy do tego spokojnie, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media