OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Pytanie kibica” – odpowiedzi Kamila Lauryna
18 lutego 2009, 12:24

W cotygodniowym cyklu „Pytanie kibica”, publikujemy dziś odpowiedzi wychowanka suwalskich Wigier – Kamila Lauryna. Pomocnik „biało-niebieskich” opowiada o swojej przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości w Wigrach. Zachęcamy również do zadawania pytań następnemu zawodnikowi – tym razem odpowiedzi udzieli kolejny wychowanek suwalczan –  Adam Pomian. Maile prosimy wysyłać pod adres pytam@wigry.suwalki.pl do poniedziałku (23 lutego) do godz. 12:00, Można również skorzystać ze specjalnego formularza w dziale „kontakt”.

Jakie jest Twoje nastawienie do barw klubowych? Jak widzisz swoją przyszłość w Wigrach?
Nie ukrywam, że jestem przywiązany do barw Klubowych, w końcu reprezentuję miasto, w którym się urodziłem i wychowałem. Tu jest mój dom, rodzina i przyjaciele. Dlatego wiem, że grając w barwach Wigier, gram nie tylko dla siebie, ale i dla Nich. Sądzę, że grając w barwach rodzinnego klubu, człowiek wkłada całe swoje serce i dużo bardziej się angażuje. Co do mojej przyszłości w Wigrach, to mam nadzieję, że o ile ominą mnie kontuzje, a współpraca z władzami klubu będzie układać się pozytywnie, to jeszcze trochę sobie pogram.
Na którym miejscu Twoim zdaniem Wigry zakończą sezon?
Mam nadzieję, że przy dobrej współpracy i zaangażowaniu drużyny, powinniśmy się ulokować w pierwszej 6 tabeli.
Grałeś na wielu pozycjach. Na której czujesz się najlepiej?
Na to pytanie nie udzielę konkretnej odpowiedzi. Powiem tylko, że cieszę się, iż mogę występować w barwach klubu. Natomiast Ci, którzy od kilku lat śledzą rozgrywki Wigier, doskonale wiedzą, na której pozycji grało mi się bardzo dobrze i na której się sprawdzałem. Niestety na dzień dzisiejszy pozycja ta nie jest zarezerwowana dla mnie.
W której lidze swoje wsytepy zaliczasz do udanych?
Do udanych mogę zaliczyć moje występy w czwartej lidze. To właśnie z tych występów byłem najbardziej usatysfakcjonowany.
Czy miałeś kiedyś oferty z innych klubów?
Miałem. Była kiedyś nawet propozycja, która prawdopodobnie zmieniłaby przebieg mojej kariery. W tym samym czasie wraz z żoną spodziewaliśmy się dziecka, a ja bez zastanowienia postanowiłem zostać i wspierać ją w tym ważnym dla nas okresie. A teraz nie ma już po co do tego wracać.
Jak oceniasz obecną organizację klubu w porównaniu do tej w latach poprzednich?
Nie mam zastrzeżeń co do obecnej organizacji. W porównaniu do tej z lat poprzednich, na pewno poprawiły się zasoby sprzętowe, szkoleniowe i ogólnoorganizacyjne.
Czy trenujesz również indywidualnie?
Oczywiście. Staram się trenować indywidualnie, o ile nie czuję zmęczenia po treningach obowiązkowych i na ile organizm mi na to pozwala. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, bo nie sztuką jest się przetrenować.
Jakie to uczucie strzelić jedyną bramkę meczu?
Uczucie ogromnej radości, ale tak naprawdę jest to uczucie nie do opisania.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media