OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Pytanie kibica” – odpowiedzi Karola Salika
12 marca 2009, 09:09

W cotygodniowym cyklu „Pytanie kibica”, publikujemy dziś odpowiedzi nowego bramkarza suwalskich Wigier – Karola Salika. Karol opowiedział o swojej przeszłości w barwach „biało-niebieskich”, a także o planach i marzeniach związanych z Wigrami. Zachęcamy do zadawania pytań kolejnemu zawodnikowi. Tym razem odpowiedzi udzieli napastnik suwalczan – Sławomir Kleczkowski. Maila prosimy wysłać pod adres pytam@wigry.suwalki.pl do poniedziałku (16 marca) do godz. 12:00. Można również skorzystać ze specjalnego formularza w dziale „kontakt”.

Karolu, jakie masz obecnie marzenie związane z Wigrami?
Moim marzeniem na chwilę obecną jest dobrze zainaugurować rundę wiosenną i zdobyć 3 punkty w meczu z Concordią Piotrków Trybunalski, no i oczywiście zajęcie jak najlepszego miejsca w lidze.

Jak wspominasz swoją pierwszą przygodę z Wigrami?
Na pewno pierwszy pobyt w Suwałkach nie był udany. Z tego względu, że nie dostałem nawet szansy pokazania się, trener stawiał na Andrzeja Szyszko i miał do tego absolutne prawo, teraz mam nadzieję że będzie dużo lepiej.
Spodziewasz się występów w pierwszym składzie?
Chyba każdy kto gra w piłkę chciałby jak najczęściej występować w pierwszej jedenastce, tak samo jest ze mną. Mam świadomość tego, że jest nasz trzech i każdy walczy o to, żeby grać, ale to trener podejmie ostateczną decyzje co do obsady bramki.
Jak zostałeś przyjęty przez kolegów z drużyny?
Bardzo dobrze, paru chłopaków znałem z poprzedniego pobytu w Wigrach, innych z boisk piłkarskich, na których rywalizowaliśmy miedzy sobą, więc nie było z tym problemu.
Nad jakimi elementami swojej gry musisz jeszcze popracować?
Chyba nad wszystkimi, człowiek całe życie się uczy. Nie ma bramkarzy doskonałych, każdy prędzej czy później popełnia jakieś błędy i dlatego każdy trening uczy czegoś nowego.
Jak oceniasz okres przygotowawczy do rundy wiosennej w Wigrach?
Za dużo na ten temat nie mogę powiedzieć, bo dołączyłem do zespołu dopiero w połowie lutego, ale spokojnie treningi rozpocząłem zaraz po Nowym Roku. Z tego co zauważyłem, to zespół nie narzeka na ten okres i jest dobrze przygotowany.
Które miejsce Twoim zdaniem Wigry zajmą na koniec sezonu?
Czas pokaże, ale takim marzeniem chyba każdego z nas, czy to zawodnika, trenera czy kibica byłoby zajęcie miejsca 1-3. Mam nadzieje że się spełni. Pozdrawiam.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media