OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Pytanie kibica” – odpowiedzi Przemysława Makarewicza
24 marca 2009, 07:48

W cotygodniowym cyklu „Pytanie kibica”, publikujemy dziś odpowiedzi środkowego obrońcy i wychowanka suwalskich Wigier – Przemysława Makarewicza. Jednocześnie zachęcamy do zadawania pytań kolejnemu zawodnikowi. Tym razem odpowiedzi udzieli młody pomocnik suwalczan – Maciej Makuszewski. Maile prosimy wysyłać pod adres pytam@wigry.suwalki.pl do poniedzialku (30 marca) do godz. 12:00. Można również skorzystać ze specjalnego formularza w dziale „kontakt”.

Jak ocenisz okres przygotowawczy do rundy wiosennej?
Okres przygotowań zimowych jest zazwyczaj ciężki. Bardzo dobrze przepracowaliśmy obóz w Gutowie Małym ,więc nasza ciężka praca powinna zaowocować w rundzie wiosennej, a efekty już było widać w sobotnim meczu ligowym z Sokołem.
Czy widzisz siebie również na innej pozycji niż środkowy obrońca?
Na każdej pozycji w linii obrony czuje się bardzo dobrze, a nawet kilkakrotnie zagrałem jako defensywny pomocnik, także żadna z tych pozycji nie jest mi obca.
Czy myślałeś o przejściu do innego klubu? Jeśli tak, to do jakiego?
Bardzo poważnie myślałem o zmianie barw klubowych po poprzednim sezonie, gdy zdałem maturę, wtedy mogłem starać się o angaż w Zniczu Pruszków, ale postanowiłem jeszcze na jakiś czas pozostać w Wigrach i przedłużyłem umowę z tym klubem.
Jak oceniasz swoją współpracę z Marcinem Rogozińskim, czy nauczyłeś się czegoś od tak doświadczonego obrońcy?
Myślę, że bardzo dobrze, ponieważ już wiele razy zagrałem w dwójce stoperów z Marcinem i współpraca układała się coraz lepiej. Jest to doświadczony obrońca, który zagrał wiele meczów w wyższej klasie rozgrywek.  Każdy młody zawodnik może wiele się nauczyć, grając razem z Marcinem.
Kto jest Twoim piłkarskim wzorem?
Moim wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o styl gry jest jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie – Carles Puyol.
Jak spędzasz czas wolny?
Wolny czas spędzam przede wszystkim z moją dziewczyną i ze znajomymi, wtedy przeznaczam ten czas na odpoczynek. Dużo czasu także zabiera mi nauka, ponieważ poza graniem w piłkę nożną, studiuje na Politechnice Białostockiej.
Które miejsce zajmą Wigry na koniec sezonu?
Myślę, że będzie to pierwsza 4.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media