OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
R-GOL z Wigrami
17 października 2023, 11:19

Zawodnicy Wigier Suwałki i Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki będą występować w strojach firmy Adidas

Nowy asortyment będzie dostępny do końca października na platformie https://www.r-gol.com/akademie-pilkarskie. Kupujący poza wysokiej jakości odzieżą będą mieli możliwość indywidualnej personalizacji kupionego towaru.
Umowa ze Sponsorem obowiązywać będzie przez dwa lata W ramach współpracy planowana jest organizacja licznych eventów sportowych oraz turniejów piłkarskich w Suwałkach i okolicy
Liczymy na owocną współpracę i obopólne korzyści.


R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że wybierają nas tysiące miłośników futbolu. Zakupy zrobi u nas każdy – począwszy od najmłodszych, dla których przygotowaliśmy specjalną strefę KIDS, poprzez amatorów, a na profesjonalistach skończywszy. W ofercie mamy ponad 8000 piłkarskich produktów. Naszymi atutami są: darmowa, ekspresowa wysyłka, haft na korkach oraz nadruki na odzieży.

R-GOL.com to stale rozwijający się sklep internetowy, ale nie tylko. Pod nazwą kryją się także sklepy stacjonarne w Gdańsku, Olsztynie oraz największy w Europie Wschodniej, a drugi co do wielkości na kontynencie – w Warszawie.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media