OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rafał Trocki – pamiętamy
18 sierpnia 2010, 08:31

Piłkarze z Suwałk i Augustowa uczczą pamięć Rafała Trockiego. 19 sierpnia miną dwa lata od tragicznej śmierci tego piłkarza – wychowanka Sparty Augustów i wieloletniego zawodnika Wigier Suwałki. Oba kluby postanowiły uczcić jego pamięć. W drugą rocznicę śmierci Rafała, w czwartek 19 sierpnia, na stadionie przy ulicy Tytoniowej w Augustowie rozegrany zostanie mecz pomiędzy Spartą a Wigrami. Początek o godzinie 16.30. Przypomnijmy, że pierwszy taki mecz odbył się przed rokiem w Suwałkach.Natomiast o godzinie 18:00, także w czwartek, zostanie odprawiona msza święta w intencji ś.p. Rafała Trockiego w Bazylice Mniejszej Najświętszego Serca Jezusowego, w centrum Augustowa. Przypomnijmy, że  Rafał Trocki zginął w wypadku drogowym w swoim rodzinnym Augustowie. Miał zaledwie 30 lat.

Piłkarze z Suwałk i Augustowa uczczą pamięć Rafała Trockiego. 19 sierpnia miną dwa lata od tragicznej śmierci tego piłkarza – wychowanka Sparty Augustów i wieloletniego zawodnika Wigier Suwałki. Oba kluby postanowiły uczcić jego pamięć. W drugą rocznicę śmierci Rafała, w czwartek 19 sierpnia, na stadionie przy ulicy Tytoniowej w Augustowie rozegrany zostanie mecz pomiędzy Spartą a Wigrami. Początek o godzinie 16.30. Przypomnijmy, że pierwszy taki mecz odbył się przed rokiem w Suwałkach.
Natomiast o godzinie 18:00, także w czwartek, zostanie odprawiona msza święta w intencji ś.p. Rafała Trockiego w Bazylice Mniejszej Najświętszego Serca Jezusowego, w centrum Augustowa. Przypomnijmy, że  Rafał Trocki zginął w wypadku drogowym w swoim rodzinnym Augustowie. Miał zaledwie 30 lat.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media