OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Razem po CLJ!
17 czerwca 2016, 13:13

W najbliższą środę o 17.00 juniorzy Wigier zagrają na głównej płycie stadionu miejskiego w Suwałkach mecz o awans do Cenralnej Ligi Juniorów. Wstęp bezpłatny!

Bardzo ważne spotkanie juniorów suwalskich Wigier. W najbliższą środę (22 czerwca) o 17.00 biało-niebiescy podejmą na głównej płycie stadionu miejskiego w Suwałkach rówieśników z Neptuna Końskie. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Będzie to drugi mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszym Neptun Końskie pokonał u siebie Wigry Suwałki 3:2. Suwalczanom do awansu potrzebne jest skromne 1:0 lub 2:1 lub każde inne zwycięstwo różnicą dwóch lub więcej goli.

– W pierwszym meczu zaskoczyła nas bardzo duże zainteresowanie ze strony kibiców. Na trybunach zasiadło około 300 osób. Chłopcy przyznali, że to ich trochę zdeprymowało, bowiem nigdy nie grali przy tak licznej widowni. Ja też nie miałem jeszcze okazji prowadzić zespołu w meczu cieszącym się tak dużym zainteresowaniem fanów. Mam tylko nadzieję, że w Suwałkach nasi kibice też dopiszą i pomogą nam w wywalczeniu awansu do Centralnej Ligi Juniorów. Serdecznie zapraszam w środę, 22 czerwca na godzinę 17:00. Bądźcie z nami – mówi Przemysław Rykaczewski, który wspólnie z Henrykiem Śliwińskim prowadzi juniorów Wigier.

Bez względu na wynik meczu bezpośrednio po nim nastąpi wręczenie medali oraz pucharów za zdobycie Mistrzostwa Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych, które wręczy juniorom Wigier Sławomir Kopczewski, Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w Białymstoku

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media