OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Remis z GKS-em
27 września 2014, 18:27

Suwalczanie po dobrej pierwszej i zdecydowanie słabszej drugiej połowie, tylko zremisowali z ostatnim GKS-em Tychy 0:0

Do suwalczan należała pierwsza połowa i początek drugiej. Biało-niebiescy atakowali środkiem i skrzydłami, ale tylko sporadycznie kończyli akcje strzałami. Kilka razy za daleko wypuścił sobie piłkę Mateusz Żebrowski, do zagranej przez niego wzdłuż  bramki gości piłki nie doszedł Mackiewicz, który próbowal dwójkowych akcji z Kamilem Adamkiem. Najlepsze przed przerwą sytuacje zaprzepaścili Maksims Rafalskis i Marcin Tarnowski. Po zmianie stron groźnie główkował Kamil Lauryn, a z przewrotki uderzał Sebastian Radzio. Zamiast strzelać, Żebrowski mógł dograć do Darvydasa Sernasa, z uderzenie Mackiewicza w krótki róg pewnie sparował Piotr Misztal.

Tyszanie mogli wyjść na prowadzenie po strzale głową Wojciecha Trochima,  a potem Mateusza Bukowca. W doliczonym czasie gry uderzenia gości trafiały w głowy ofiarnie broniących drogi do bramki Adriana Karankiewicza i Michała Kopczyńskiego. Goście czują się skrzywdzeni decyzją arbitra, który nie podyktował rzutu karnego za, ich zdaniem, ewidentny faul Kamila Lauryna na Damianie Szczęsnym.

WD

Wigry Suwałki 0:0 (0:0) GKS Tychy 

Wigry: Salik – Bartkowski, Karankiewicz, Wichtowski, Lauryn, Żebrowski, Rafaļskis, Michałowski (64′ Kopczyński), Tarnowski (73′ Radzio), Mackiewicz, Adamek (62′ Šernas).

GKS: Misztal – Wawrzynkiewicz, Kopczyk, Kožans (40′ Masternak), Nitkiewicz, Szczęsny, Bocian (46′ Bukowiec), Dymowski, Trochim, Radzewicz (76′ Wodecki), Kowalczyk.

Żółte kartki: Rafaļskis, Kopczyński, Lauryn – Bocian.

Widzów: 1800.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media