OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Remis z Suduvą na początku przygotowań
14 stycznia 2013, 07:20

W sobotę 12.01.2013 Wigry rozegrały pierwszy mecz kontrolny.

W litewskim Mariampolu piłkarze suwalskich Wigier zremisowali z trzecią drużyną Litwy, miejscową Suduvą 0:0. Mecz był wyrównany. Trochę więcej z gry mieli Litwini, którzy częściej strzelali na bramkę i wykonywali trzy razy więcej rzutów rożnych. W barwach suwalskiego klubu zadebiutowali litewski napastnik Povilas Luksys oraz obrońca Kamil Wenger.

Mecz był bardzo wyrównany. Mieliśmy dwie znakomite okazje. W pierwszej połowie ładną ,,główką” popisał się Luksys, a tuż przed końcem meczu w znakomitej sytuacji znalazł się Pomian. Gospodarze też dwa, trzy razy zagrozili naszej bramce- mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier.

– W sumie remis jest zasłużonym wynikiem dla obu zespołów. Bardziej cieszy, że nasz trener dał pograć aż 20 piłkarzom i właściwie nikt nie zawiódł – dodaje. Za tydzień, w sobotę o 14.00 naszego czasu, Wigry zagrają w Mariampolu z innym przedstawicielem litewskiej ekstraklasy, Atlantasem Kłajpeda.

Suduva Mariampol- Wigry Suwałki 0:0

Skład Wigier: Salik-Słowicki, Lauryn, Wenger, Pianka, Grudziński, Karankiewicz, Gondek, Wesołowski, Tuttas, Luksys. Grali także: Łapiński, Sobolewski, Omilianowicz, Pomian, Sołowiej, Sawicki, Jaworowski, Pilichowski i Jegliński

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media