OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Remisz: Dam z siebie 100 procent
25 października 2017, 20:24

Przed sobotnim starciem Wigier ze Stomilem porozmawialiśmy chwilę z Rafałem Remiszem, który jest wychowankiem Klubu z Olsztyna.

Redakcja: Rafał, w sobotę wrócisz do swojego rodzinnego miasta i zagrasz z Klubem, którego jesteś wychowankiem. Będzie to dla Ciebie szczególne spotkanie?

Rafał Remisz: Na pewno mecz w Olsztynie będzie czymś wyjątkowym. Pochodzę z tego miasta, wiele zawdzięczam temu klubowi i fajnie będzie zagrać przed olsztyńską publicznością. 

Redakcja: Mecz ze Stomilem to bardzo ważne spotkanie. Szczególnie, że zespół z Olsztyna znajduje się w podobnym miejscu w ligowej tabeli. Na boisku nie będzie miejsca na sentymenty?

Rafał Remisz: Każdy mecz jest dla nas bardzo ważny. W każdym kolejnym spotkaniu chcemy wygrywać i taki sam cel mamy na sobotę. Sentymentów na boisku nie będzie. Teraz jestem zawodnikiem Wigier i będę dawał z siebie zawsze sto procent. 

Redakcja: Ostatnie spotkania pokazały, że walczycie do końca i stać Was na wiele. Wierzysz, że z Olsztyna wrócimy z kompletem punktów?

Rafał Remisz: Od początku sezonu pokazujemy, że grać w piłkę potrafimy. Kilka razy brakowało szczęścia, a innym razem skuteczności. W ostatnich 3 meczach pokazaliśmy charakter i większą skuteczność w linii ataku, dlatego jadąc do Olsztyna wierzymy w to, że możemy z tego trudnego terenu przywieźć 3 punkty do Suwałk.

Redakcja: Za nami 14 ligowych kolejek i dość nieciekawe miejsce w tabeli. Mimo tego różnice są na tyle małe, że wygrywając jedno spotkanie, można znaleźć się w środku tabeli. Na której pozycji zobaczymy Wigry po przedłużonej rundzie jesiennej?

Rafał Remisz: Tak jak wspomniałeś tabela jest bardzo spłaszczona. Zostało nam 5 spotkań, w których chcemy zdobyć tyle punktów, żeby wyjść poza strefę spadkową i nieco spokojniej spędzić przerwę świąteczną.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media