OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Remisz: Zwycięstwo bardzo cieszy
26 listopada 2017, 22:19

Tuż po meczu z Olimpią Grudziądz, porozmawialiśmy chwilę ze strzelcem zwycięskiej bramki dla Wigier, Rafałem Remiszem.

Redakcja: Rafał, pomimo że graliście dziś z zespołem z końcówki tabeli to nie było to łatwe spotkanie. Jak Ty oceniasz ten mecz?

Rafał Remisz: Od początku wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz. Olimpia to niewygodna drużyna i dlatego bardzo cieszy nas to zwycięstwo. Mecz może nie był za bardzo atrakcyjny dla kibica, ale takie spotkania też trzeba umieć wygrywać.

Redakcja: To Twoja pierwsza bramka zdobyta dla Wigier. Teraz częściej już będziemy mogli widywać Twoje nazwisko na liście strzelców?

Rafał Remisz: Trener przesunął mnie na inną pozycję, dzięki której oprócz bronienia mogę uczestniczyć częściej w akcjach ofensywnych. Miejmy nadzieję, że jeszcze kilka razy uda mi się zapisać na liście strzelców. 

Redakcja: Każdy skazywał Was na spadek, a tymczasem, jeśli uda się wygrać w Olsztynie, to strata do miejsca premiowanego awansem będzie naprawdę niewielka. O co tak naprawdę powalczą Wigry wiosna?

Rafał Remisz: Na początku sezonu do Klubu przyszło dużo nowych zawodników i wiadome było to, że potrzeba będzie czasu, żebyśmy się zgrali. Cieszę się bardzo, że w końcu odpaliliśmy i wygrywamy mecze, po dobrej grze. A o co wiosną zagrają Wigry? Zobaczymy. Na razie został nam ostatni mecz, który koniecznie chcemy wygrać.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media