Rewanż na Hetmanie! Wigry pokazały klasę w Zamościu! – Zobacz WigryTV.pl
10 października 2009, 17:07

Niesamowite emocje przeżyli dziś kibice na stadionie miejskim w Zamościu. Wigry Suwałki w meczu II ligi gr. wschodniej pokonały Hetmana 1:0 (1:0). Zwycięstwo to przyszło jednak w niecodziennych okolicznościach. Strzelec jedynego gola (10. min.) – Przemysław Makarewicz ujrzał w 27.min. drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Wigry grały ponad  godzinę w osłabieniu, a mimo to stwarzały kolejnce sytuacje. W drugiej połowie suwalczanie nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. Zapraszamy też do WigryTV.pl na relację z meczu!

Zapraszamy też do WigryTV.pl na relację z meczu!