OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rewanż za poprzedni sezon. Zapraszamy na transmisję
3 października 2011, 06:41

Na zakończenie 12. kolejki II ligi piłkarze suwalskich Wigier zmierzą się dzisiaj o godz. 18:00 w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem. 

Suwalczanie stawiają sobie za cel rewanż na rywalu za mecze z poprzedniego sezonu (porażki 0:3 i 1:3), a także poprawienie nastrojów po ostatnim remisie z Wisłą Puławy i przed kolejnym ważnym  meczem. W piątek bowiem do Suwałk przyjedzie wicelider – OKS 1945 Olsztyn, którego trenerem jest dobrze znany w Suwałkach Zbigniew Kaczmarek. Dobry wynik ze Świtem jeszcze bardziej zmotywowałby podopiecznych Donatasa Venceviciusa przed „biało-niebieskimi” derbami i zapewne przyciągnąłby na Stadion Miejski w Suwałkach jeszcze więcej kibiców.

Wracając do dzisiejszej konfrontacji, to faworytem są na pewno nowodworzanie, którzy z dorobkiem szesnastu punktów zajmują 6. miejsce w tabeli. Wigry mają sześć oczek mniej i plasują się dopiero na 15. pozycji. Świt gra jednak w tym sezonie bardzo nierówno – potrafił wygrać w Stalowej Woli czy Pruszkowie, ale przegrywał w Puławach i remisował u siebie z KSZO. Suwalczanie jednak nie mają się czym chwalić jeśli chodzi o zdobycz punktową w delegacjach – poza wygraną w Sokółce i remisach w Pruszkowie i Ostrowcu, Wigry wracały do Suwałk „na tarczy”. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej i „biało-niebiescy” sprawią niespodziankę.

Zapraszamy na transmisję radiową tego spotkania na www.estacjafm.pl. Początek o godz. 17:55. Aby posłuchać relacji, kliknij TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media