OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rezerwy Wigier lepsze od Pomorzanki
16 września 2010, 08:50

Rezerwy suwalskich Wigier awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. W środę występujący w ,,B” klasie suwalczanie pokonali niedawnego czwartoligowca Pomorzankę Sejny 3:2. Sędzia pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki. Zobaczyli je obrońca Wigier Bartosz Byliński oraz bramkarz gości.Gole dla podopiecznych Mariusza Magierskiego strzelili: Rafał Darda w 15, Paweł Locman w 25 i Paweł Stasiński w 55 minucie. Trafienia dla Pomorzanki zaliczyli Balewicz w 80 i Czakis w 85 minucie gry. Kolejnym przeciwnikiem OSiR-u Wigry II Suwałki będzie czwartoligowy Orzeł Kolno.

Rezerwy suwalskich Wigier awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. W środę występujący w ,,B” klasie suwalczanie pokonali niedawnego czwartoligowca Pomorzankę Sejny 3:2. Sędzia pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki. Zobaczyli je obrońca Wigier Bartosz Byliński oraz bramkarz gości.
Gole dla podopiecznych Mariusza Magierskiego strzelili: Rafał Darda w 15, Paweł Locman w 25 i Paweł Stasiński w 55 minucie. Trafienia dla Pomorzanki zaliczyli Balewicz w 80 i Czakis w 85 minucie gry.
Kolejnym przeciwnikiem OSiR-u Wigry II Suwałki będzie czwartoligowy Orzeł Kolno.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media