OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rozpoczął się XIX Turniej Mikołajkowy
14 grudnia 2018, 10:53

Uroczystym otwarciem w Suwalskim Ośrodku Kultury, rozpoczeła się XIX edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach! Wczoraj królowała muzyka – zagrała grupa Kombi.

Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk,wykonali swoje największe hity, począwszy od tych z lat 80. Przy takich kawałkach, jak „Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Nasze randez-vous”, „Kochać cię za późno”, „Nie ma zysku” czy „Black and white”.

Dziś rozpoczął się prolog wydarzenia, czyli turniej 8- latków w którym grają: Wisła Kraków, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa, AP Wigry Suwałki, Żalgirietis Wilno, Wisła Płock i Varsovia Warszawa. Rok temu wygrali gospodarze, czyli AP Wigry, ale rywalizacja była naprawdę zacięta. Jak będzie w tym roku? Na pewno spodziewać się można wysokiego poziomu, pomimo bardzo młodego wieku piłkarzy.

– Talenty rodzą się wszędzie – mówił rok temu, w trakcie turnieju, Jerzy Engel, były selekcjoner reprezentacji Polski. – Dzisiejsi ośmiolatkowie grają w piłkę lepiej niż jeszcze kilka lat temu czynili to ich starsi koledzy.

Główna część turnieju będzie miała miejsce w hali OSiR, w sobotę, 15 grudnia. W tegorocznej edycji wystąpią zespoły oldbojów. Na zielonym boisku zaprezentują się Wigry Suwałki, Jagiellonia Białystok, reprezentacja Litwy, reprezentacja Łotwy, Legia Warszawa i Reprezentacja Polski Mundial 2002 (na zdjęciu). Na boisku zobaczymy więc wielu byłych reprezentantów swoich państw, czy też byłych uczestników rozgrywek o europejskie puchary. Po piłkarskich zmaganiach, tradycyjnie już, odbędzie się uroczyste zakończenie, podczas którego przeprowadzone zostaną liczne licytacje.

W tym roku całość zebranej kwoty przekazana zostanie Stowarzyszeniu „Aktywni Tak Samo”, które działa na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną i z zaburzeniami neurologicznymi oraz ich rodzin. Do tej pory, przez wszystkie edycje turnieju, organizatorzy zebrali już ponad 700 tysięcy złotych, które trafiły w ręce tych najbardziej potrzebujących!

Link do relacji live: https://tiny.pl/tqqr3

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media