OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rozpoczynamy walkę o awans
7 marca 2014, 21:57

Po nieco ponad trzech miesiącach przerwy piłkarze suwalskich Wigier wracają na ligowe boiska. W najbliższą niedzielę, o godzinie 15.00 suwalczanie na własnym stadionie podejmą Radomiak Radom.

Zespół Radomiaka, pomimo że zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i traci dziewięć punktów do utrzymania, dokonał aż jedenastu wzmocnień, a w Radomiu każdy mocno wierzy w utrzymanie. 

Mecze z Radomiakiem, zawsze, niezależnie od miejsc zajmowanych przez obie drużyny przynosiły wiele emocji i sytuacji podbramkowych. W ostatnim meczu rozgrywanym jesienią w Radomiu, podopieczni Donatasa Venceviciusa po bramce Aleksandara Atanackovicia zremisowali 1:1.

– Myśląc o awansie na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej musimy koniecznie wygrywać mecze u siebie i mam nadzieję, że nasz plan zaczniemy realizować już od najbliższej niedzieli – mówi Tomasz Tuttas.

– Oczywiście liczymy na gorący doping naszych kibiców, a my postaramy im się odwdzięczyć nie tylko zwyciestwem, ale też dobrą grą całego zespołu – dodaje napastnik Wigier.

W Suwałkach napewno nie pojawią się Leonardo i Marek Masiuda, którzy pauzują za nadmiar żółtych kartek. Biało-niebiescy wystąpią natomiast bez pauzującego za czerwony kartonik Kamila Lauryna oraz kontuzjowanych Bartosza Widejko, Marcina Tarnowskiego, Mateusza Romachówa i Karola Drągowskiego.

Do Suwałk swój przyjazd zapowiedziało ponad stu kibiców Radomiaka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Wigier w niedzielę na Stadion Miejski w Suwałkach. Razem pomóżmy piłkarzom w walce o awans!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media