OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rozświetlmy boisko
19 marca 2014, 17:19

Ruszyło głosowanie na projekty w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Suwałkach. Suwalski Klub Sportowy „Wigry” prosi o poparcie i oddanie głosu na projekt nr 28.

Ruszyło głosowanie na projekty w ramach pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Suwałkach. Suwalski Klub Sportowy „Wigry” prosi o poparcie i oddanie głosu na projekt nr 28 pt. Kompleksowa modernizacja boiska przy Zespole Szkół nr 7 ul. R. Minkiewicza 50. Zgłoszona przez nas inicjatywa dotyczy oświetlenia, poprawy bezpieczeństwa i wyposażenia w niezbędną infrastrukturę (m.in. przenośne trybuny, przenośne bramki i kontenery socjalne) największego boiska do piłki nożnej w Suwałkach. Chcielibyśmy, aby boisko zlokalizowane przy jednej z największych szkół, mogło w pełni i w większym wymiarze czasu być wykorzystywane przez uczniów szkoły oraz wszystkich meszkańców naszego miasta.
Swój głos na naszą inicjatywę oddać może każdy mieszkaniec Suwałk, który w dniu głosowania ukończył 16 lat. Głosować można od 17 marca do 4 kwietnia:
– w Urzędzie Miejskim, przy ul. Mickiewicza 1 (od poniedziałku do piątku, godz. 7.30-18.00),
– w aquaparku (codziennie, godz. 6.00-22.00)
oraz za pośrednictwem internetu.
Na karcie do głosowania trzeba wpisać imię, nazwisko oraz pesel. Tutaj można pobrać kartę do głosowania. Trzeba ją wypełnić i odesłać na adres: budzetobywatelski@um.suwalki.pl
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media