OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Rubin był wymagającym rywalem”
5 lipca 2014, 20:36

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka przegrali w swoim drugim przedsezonowym sparingu z rezerwami Rubina Kazań, które wysoko postawiły poprzeczkę.

– Myslę, że dzisiejszy sparing był pożytecznym sprawdzianem – mówi Bartosz Bujalski. – Zespół Rubina był wymagającym rywalem, długo utrzymywał się przy piłce i wyprowadzał groźnie ataki.

W sparingu z Rubinem nie zagrali narzekający na drobne urazy Aleksandar Atanacković, David Makaradze i Tomasz Jarzębowski oraz testowany Mateusz Kwiatkowski. W minioną środę drugi zespół Rubina pokonał innego pierwszoligowca Widzew Łódź 2:1.

– Cieszymy się, że mamy ustalone sparingi właśnie z takimi zespołami, ponieważ w 1 lidze nie będzie słabych drużyn. Bardzo ciężko pracujemy na treningach i mamy nadzieje, że to zaprocetuje w lidze – dodaje Bujalski.

Następny sparing biało-niebiescy rozegrają już w najbliższą środę, o 17.00,  na własnym boisku, z Jagiellonią Białystok. Spotkanie będzie mogło obejrzeć maksimum  900 kibiców, bo tyle miejsc liczy jedyna, która będzie otwarta w środę, trybuna główna.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media