OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rusza Akademia Piłkarska Wigry Suwałki
29 marca 2012, 06:35

Już w drugiej połowie kwietnia w Suwałkach zostanie uruchomiona Akademia Piłkarska Wigier Suwałki. W dniu 16 kwietnia odbędzie się nabór do pierwszych grup roczników 2004, 2005, 2006, 2007 (5, 6, 7, 8 lat). 

W dniach 10-13 kwietnia 2012r. przedstawiciele Piłkarskiej Akademii odwiedzą placówki oświatowe na terenie miasta udzielając szczegółowych informacji dotyczących naboru i planowanych zajęć. Zajęcia będą prowadzone w grupach utworzonych wg. kryterium wieku i posiadanych umiejętności. Opiekę nad każdą grupą sprawować będzie dwóch trenerów zatrudnianych przez Suwalski Klub Sportowy „Wigry”. Akademia Piłkarska Wigier będzie czerpać wzorce  metod szkoleniowych z najlepszych szkół piłkarskich w Polsce oraz w Europie. W szkoleniu prowadzonym w Akademii wykorzystywany będzie między innymi znany na całym świecie system szkolenia Coerver® Coaching, który na co dzień funkcjonuje w takich klubach piłkarskich jak Manchester United, Bayern Monachium, czy Real Madryt. Wychowankami akademii Coerver są m.in. Robin van Persie, Thomas Muller, czy Arjen Robben.

W Akademii Piłkarskiej Wigier Suwałki zostanie wdrożony angielski program „First Kick”, stworzony przez specjalistów z Coerver® Coaching specjalnie z myślą o prawidłowym rozwoju najmłodszych zawodników.

W najbliższych dniach Suwalski Klub „Wigry” podpisze umowę o współpracy z  Coerver® Coaching Polska. Współpraca nie będzie ograniczała się jedynie do szkolenia dzieci i młodzieży. Skorzystają na niej również trenerzy, którzy będą mogli brać udział w szkoleniach Coerver® Coaching, nie tylko w Polsce ale również za granicą. Suwalski Klub Sportowy „Wigry” zamierza w ramach Akademii Piłkarskiej Wigier Suwałki stworzyć pełen system szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży w wieku od lat 5 do 18.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media