OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Rusza akcja „Na mecze na Zarzecze!”
21 września 2011, 18:20

-Na mecze na Zarzecze!- pod takim hasłem SKS Wigry Suwałki zaprasza kibiców na drugoligowe spotkania piłkarskie na zmodernizowanym stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. 

Chociaż na dwóch pierwszych meczach było po około 1,5 tysiąca widzów, a to na suwalskie warunki sporo, to klub chce aby kibiców było jeszcze więcej.
W ramach kampanii ,,Na mecze na Zarzecze!” Wigry proponują bezpłatne wejścia na stadion zorganizowanym grupom szkolnym powyżej dziesięciu osób. Każda taka grupa powinna mieć dorosłego opiekuna. Aby skorzystać z tej propozycji, należy najpóźniej w przeddzień meczu dostarczyć do siedziby klubu imienną listę uczestników wraz z podpisem opiekuna.Wigry chcą także poprawić komfort oglądania spotkań osobom niepełnosprawnym. Będą one mogły bezpłatnie korzystać z górnej loży trybuny krytej. Budynek wyposażony jest w windę i niepełnosprawni, także na wózkach, mogą bez przeszkód dostać się na górę. Zgłoszenia i szczegółowe informacje w siedzibie klubu w budynku pływalni OSiR, tel. (87) 566-57-08.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media