OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ruszyła kampania Wspieraj Wigry Suwałki
7 lipca 2011, 07:40

Rusza kampania społeczna wspierająca Suwalski Klub Sportowy ,,Wigry”. Jej celem jest wykreowanie wizerunku Wigier jako klubu nowoczesnego, przyjaznego i atrakcyjnego, potrafiącego gromadzić tysiące kibiców w różnym wieku. W ramach kampanii ,,Wspieraj Wigry Suwałki” klubowi działacze proponują całkiem nowy system współpracy z drugoligową drużyną. Sponsorem suwalskiego klubu można teraz zostać już za 100 złotych miesięcznie. Kampania związana jest z finałem budowy nowego stadionu w Suwałkach i zbilżającą się inauguracją II ligi piłkarskiej. Klubowi działacze chcą, aby na obiekcie przy ulicy Zarzecze pojawiła się całkiem nowa jakość. Dlatego budują zespół, który ma przyciągnąć jak najwięcej kibiców. Do drużyny dołączył m.in. efektownie grający Brazylijczyk. – Stwierdziliśmy, że trzeba coś zmienić w mentalności ludzi, ponieważ nic nie przyniesie takiego efektu jak wspólne pospolite ruszenie i gra do jednej bramki – powiedział Dariusz Mazur, prezes suwalskiego klubu. Kampania ma rekomendację prezydenta Suwałk. Wspierają ją także wychowanek suwalskiego klubu, piłkarz Wisły Kraków, Patryk Małecki oraz związany obecnie z Polonią Warszawa były zawodnik i szkoleniowiec Wigier Piotr Stokowiec. Szczegóły kampanii są na www.wspierajwigrysuwalki.pl.

Rusza kampania społeczna wspierająca Suwalski Klub Sportowy ,,Wigry”. Jej celem jest wykreowanie wizerunku Wigier jako klubu nowoczesnego, przyjaznego i atrakcyjnego, potrafiącego gromadzić tysiące kibiców w różnym wieku. W ramach kampanii ,,Wspieraj Wigry Suwałki” klubowi działacze proponują całkiem nowy system współpracy z drugoligową drużyną. Sponsorem suwalskiego klubu można teraz zostać już za 100 złotych miesięcznie.
Kampania związana jest z finałem budowy nowego stadionu w Suwałkach i zbilżającą się inauguracją II ligi piłkarskiej. Klubowi działacze chcą, aby na obiekcie przy ulicy Zarzecze pojawiła się całkiem nowa jakość. Dlatego budują zespół, który ma przyciągnąć jak najwięcej kibiców. Do drużyny dołączył m.in. efektownie grający Brazylijczyk.
– Stwierdziliśmy, że trzeba coś zmienić w mentalności ludzi, ponieważ nic nie przyniesie takiego efektu jak wspólne pospolite ruszenie i gra do jednej bramki – powiedział Dariusz Mazur, prezes suwalskiego klubu.
Kampania ma rekomendację prezydenta Suwałk. Wspierają ją także wychowanek suwalskiego klubu, piłkarz Wisły Kraków, Patryk Małecki oraz związany obecnie z Polonią Warszawa były zawodnik i szkoleniowiec Wigier Piotr Stokowiec. Szczegóły kampanii są na www.wspierajwigrysuwalki.pl.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media