OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ruszyła operacja Chrobry
6 października 2015, 09:40

Piłkarze bardzo liczą na wsparcie z trybun. Ukłon klubu w stronę kibiców, wejściówki za złotówkę i bardzo atrakcyjne bilety rodzinne.

Piłkarze Wigier rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z Chrobrym Głogów. W poniedziałek suwalczanie zaliczyli dwa treningi, rano w siłowni, a popołudniu na boisku.

– Do piątku włącznie zespół będzie ćwiczyć codziennie od 10.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze- mówi Zbigniew Kowalewski, kierownik drużyny.

Z zespołem trenuje już na pełnych obrotach trzech kontuzjowanych ostatnio pomocników: Aleksandar Atanacković, Marcin Tarnowski i Maksims Rafalskis. Indywidualnie ćwiczy inny rakonwalescent, napastnik Robert Hirsz.
Wiadomo, że z powodu żółtych kartek, trener nie będzie mógł skorzystać w najbliższym meczu z usług obrońcy Artura Bogusza. Do kadry wróci natomiast inny defensor Adrian Karankiewicz, który pauzował z tego samego powodu w ostatnim meczu w Legnicy.

Mecz Wigry Suwałki- Chrobry Głogów w sobotę o 15.00 na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach. Będzie to bardzo ważny mecz dla podopiecznych Donatasa Venceviciusa, bowiem od zajmujących ósmą pozycję w tabeli gości Wigry dzielą zaledwie trzy punkty. Bardzo potrzebne jest wsparcie z trybun, dlatego suwalski klub robi ukłon w stronę swoich kibiców. Bilet na trybunę zachodnią można nabyć za symboliczną złotówkę, a na trybunę wschodnią można kupić bardzo atrakcyjny bilet rodzinny (w cenie normalnego biletu za 12 złotych na mecz może wejść cała rodzina: rodzice plus dziecko, rodzic plus dziecko, rodzic plus dzieci lub rodzice plus dzieci). Wejściówki są już dostępne w sklepiku Wigier w Suwałki Plaza.

Sobotnie spotkanie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport Extra.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media