OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
„Rzeź niewiniątek”
9 sierpnia 2015, 23:53

Przedstawiamy trenerski dwugłos po meczu Wigry Suwałki- Rozwój Katowice. Porażkę swojej drużyny 0:4 trener gości nazwał rzezią niewiniątek.

Trener Zbigniew Kaczmarek (Wigry Suwałki) : Zagraliśmy niezły mecz. Szybko strzelone bramki spowodowały, że graliśmy spokojniej. Mieliśmy przez to więcej przestrzeni, chłopcy dobrze realizowali założenia. Cieszymy się, że udało się nam zrehabilitować po wyjazdowej porażce z GKS-em Katowice, gdzie zagraliśmy dobre spotkanie, ale byliśmy nieskuteczni. Dziś ta skuteczność stała na dobrym poziomie, co zapewniło nam wygraną. Skupiamy się już na środowym, pucharowym meczu z GKS-em Katowice, Bardzo liczymy na pomoc kibiców, którzy dodają naszej drużynie skrzydeł. W Pucharze Polski chcemy zajść jak najdalej.

Trener Marek Motyka (Rozwój Katowice) : Gospodarze dominowali, szybko strzelili dwie bramki, pogubiliśmy się w pomocy i obronie. Zespół Wigier spokojnie zszedł na przerwę prowadząc 2:0. Chcieliśmy zdobyć kontaktowego gola i nawiązać walkę, ale szybko wpadły następne. To była rzeź niewiniątek.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media