OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Sabo-Stobud wsparło Wigierski Mural
11 maja 2022, 09:08

SABO-STOBUD na rynku materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz z sukcesem działa już 32 lata.

Przez ten czas konsekwentnie realizuje strategię , koncentrującą się na świadczeniu najwyższej klasy usług profesjonalnego doradztwa na szeroką skalę zarówno w obsłudze dużych inwestycji budowlanych , sprzedaży hurtowej czy detalicznej na obszarze województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego.

Projektujemy wnętrza, doradzamy w wyborze płytek , kolorów farb czy rodzaju tynku na elewacji. Dostarczamy naszym klientom  nietypowe asortymenty i usługi specjalnie dla nich przygotowane. Własnym nakładem wydajemy pismo branżowe Poradnik Remontowo- Budowlany.  W końcu praca z ludźmi to nasza pasja!

Oprócz standardowych usług zapewniamy wszystkim klientom dostęp do nowości asortymentowych z branży budowlanej i wykończenia wnętrz organizując doroczne Pikniki Targowe, na których najwięksi w branży, tak  jak czołowy producent farb i lakierów firma TIKKURILA dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako jedyni w regionie posiadamy największy wybór farb do wewnątrz i na zewnątrz cenionych producentów polskich i zagranicznych, a tysiące innych produktów w bazie asortymentowej SABO-STOBUD zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszymi atutami są szybka i sprawna obsługa klientów oraz bardzo konkurencyjne i elastyczne ceny oferowanych produktów. O naszej fachowości i terminowości świadczą liczne referencje, a co za tym idzie rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Kompleksową ofertę wraz z aktualnymi nowościami w naszych marketach i promocjami  znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.sabo.com.pl

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media