OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Salik i Radzio już w Wigrach! – WIGRY TV
24 lutego 2009, 14:00

Dzisiaj suwalskie Wigry wzmocniły się dwoma zawodnikami. Klubowi działacze podpisali umowy z bramkarzem – Karolem Salikiem oraz z pomocnikiem – Sebastianem Radzio.  Karol Salik to niespełna dwudziestosześcioletni wychowanek Sparty Augustów. Reprezentował ostatnio barwy ŁKS-u Łomża, a wcześniej Nadnarwianki Pułtusk, do której przeszedł z Wigier. Chociaż trenuje w Suwałkach dopiero od kilku dni, szybko przekonał do siebie trenera Zbigniewa Kaczmarka i podpisał kontrakt do 30 czerwca z opcją przedłużenia na następny sezon. Sebastian Radzio również jest wychowankiem augustowskiej Sparty i ostatnio występował właśnie w tym klubie, a wcześniej w Pomorzance Sejny. Niespełna osiemnastoletni pomocnik trenuje z Wigrami praktycznie przez cały okres przygotowawczy i pokazał się z dobrej strony w kilku sparingach. Radzio przeszedł do Wigier na zasadzie transferu definitywnego i podpisał kontrakt na 2,5 roku. Obu zawodnikom życzymy sukcesów w „biało-niebieskich” barwach.  Zobacz też co chwilę po podpisaniu kontraktów powiedzieli nowi zawodnicy Wigier oraz prezes suwalskiego klubu. Zapraszamy do działu WIGRY TV 

Dzisiaj suwalskie Wigry wzmocniły się dwoma zawodnikami. Klubowi działacze podpisali umowy z bramkarzem – Karolem Salikiem oraz z pomocnikiem – Sebastianem Radzio. 

Karol Salik to niespełna dwudziestosześcioletni wychowanek Sparty Augustów. Reprezentował ostatnio barwy ŁKS-u Łomża, a wcześniej Nadnarwianki Pułtusk, do której przeszedł z Wigier. Chociaż trenuje w Suwałkach dopiero od kilku dni, szybko przekonał do siebie trenera Zbigniewa Kaczmarka i podpisał kontrakt do 30 czerwca z opcją przedłużenia na następny sezon. 

Sebastian Radzio również jest wychowankiem augustowskiej Sparty i ostatnio występował właśnie w tym klubie, a wcześniej w Pomorzance Sejny. Niespełna osiemnastoletni pomocnik trenuje z Wigrami praktycznie przez cały okres przygotowawczy i pokazał się z dobrej strony w kilku sparingach. Radzio przeszedł do Wigier na zasadzie transferu definitywnego i podpisał kontrakt na 2,5 roku.

Obu zawodnikom życzymy sukcesów w „biało-niebieskich” barwach. 

 Zobacz też co chwilę po podpisaniu kontraktów powiedzieli nowi zawodnicy Wigier oraz prezes suwalskiego klubu. Zapraszamy do działu WIGRY TV 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media