OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Salik zamiast Zaremby
18 lutego 2009, 09:57

Miał dziś przyjechać – nie przyjedzie. Mowa o Łukaszu Zarembie, bramkarzu stołecznej Legii, którego chciały przetestować Wigry Suwałki. Piłkarz zadzwonił wczoraj do dyrektora suwalskiego klubu i powiedział, że rezygnuje z przyjazdu do Suwałk. Powodem są kwestie finansowe.Zaremba, mimo że jest jedynie piłkarzem rezerw stołecznego klubu, ma w Warszawie grubo ponad dwukrotnie wyższe uposażenie od tego na które mógłby liczyć w Suwałkach.Działacze Wigier nie rezygnują ze zwiększenia konkurencji w bramce swojej drużyny. Zamiast Zaremby przyjedzie na testy inny bramkarz, Karol Salik, wychowanek augustowskiej Sparty, a ostatnio piłkarz Nadnarwianki Pułtusk i ŁKS-u Łomża.

Miał dziś przyjechać – nie przyjedzie. Mowa o Łukaszu Zarembie, bramkarzu stołecznej Legii, którego chciały przetestować Wigry Suwałki. Piłkarz zadzwonił wczoraj do dyrektora suwalskiego klubu i powiedział, że rezygnuje z przyjazdu do Suwałk. Powodem są kwestie finansowe.

Zaremba, mimo że jest jedynie piłkarzem rezerw stołecznego klubu, ma w Warszawie grubo ponad dwukrotnie wyższe uposażenie od tego na które mógłby liczyć w Suwałkach.

Działacze Wigier nie rezygnują ze zwiększenia konkurencji w bramce swojej drużyny. Zamiast Zaremby przyjedzie na testy inny bramkarz, Karol Salik, wychowanek augustowskiej Sparty, a ostatnio piłkarz Nadnarwianki Pułtusk i ŁKS-u Łomża.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media