OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Sebastian Radzio zawodnikiem Widzewa.
22 grudnia 2010, 14:16

Sebastian Radzio podpisał 3-letni kontrakt z możliwością przedłużenia o następne dwa lata z drużyną Widzewa Łódź. 19-letni pomocnik już rok temu został zauważony przez trenera Piotra Stokowca. Sebastian, który o dwóch lat był zawodnikiem Wigier wcześniej występował w Sparcie Augustów, MOSP Jagiellonii Białystok oraz Pomorzance Sejny. W rundzie jesiennej ostatniego sezonu rozegrał w barwach biało – niebieskich 17 meczy, w których zdobył 5 bramek. Dariusz Mazur, v-ce prezes Wigier: Cieszymy się, że kolejny nasz zawodnik został piłkarzem klubu z ekstraklasy. Ten fakt udowadnia, że polityka kadrowa klubu jest prawidłowa, dzięki czemu kolejny wypromowany zawodnik przez SKS Wigry powoduje przypływ dodatkowych środków finansowych z transferu.

Sebastian Radzio podpisał 3-letni kontrakt z możliwością przedłużenia o następne dwa lata z drużyną Widzewa Łódź. 19-letni pomocnik już rok temu został zauważony przez trenera Piotra Stokowca. Sebastian, który o dwóch lat był zawodnikiem Wigier wcześniej występował w Sparcie Augustów, MOSP Jagiellonii Białystok oraz Pomorzance Sejny. W rundzie jesiennej ostatniego sezonu rozegrał w barwach biało – niebieskich 17 meczy, w których zdobył 5 bramek.

Dariusz Mazur, v-ce prezes Wigier: Cieszymy się, że kolejny nasz zawodnik został piłkarzem klubu z ekstraklasy. Ten fakt udowadnia, że polityka kadrowa klubu jest prawidłowa, dzięki czemu kolejny wypromowany zawodnik przez SKS Wigry powoduje przypływ dodatkowych środków finansowych z transferu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media