OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Siergiej Chitrikow nowym dyrektorem sportowym
23 lipca 2019, 15:03

Podczas zorganizowanej we wtorek (23.07) konferencji prasowej poznaliśmy nazwisko nowego dyrektora sportowego suwalskich Wigier.

Siergiej Chitrikow pochodzi z Białorusi, jednak zdecydowaną większość życia spędził w Polsce. 33-latek ma już bogate doświadczenie w pracy z klubami polskiej Ekstraklasy. Przez osiem sezonów pracował w dziale skautingu Lecha Poznań, a kolejne cztery lata spędził w warszawskiej Legii. Siergiej Kriwiec, Aleksandar Tonew, Darko Jevtić czy Artjoms Rudnevs to tylko niektóre nazwiska, które wypatrzył nowy dyrektor Wigier. W suwalskiej drużynie Chitrikow zamierza stworzyć własną siatkę skautingu, poszukując utalentowanych zawodników zarówno z naszego regionu, jak i zza granicy.

Witamy w drużynie!

W spotkaniu z mediami udział wzięli również Dariusz Mazur, Prezes Klubu Wigry Suwałki oraz Kamil Makarewicz, Prezes Akademii Piłkarskiej. Poruszone zostały tematy oficjalnego klubowego sklepiku, który wystartuje 1 sierpnia, budowy kadry na przyszły sezon oraz mówiono o działaniach Akademii. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media